Jūsų deimantinis partneris!
 
 įrankiai                                   gręžimui-pjovimui-šlifavimui

APIE MUS


UAB Monteza veikla yra didmeninė bei mažmeninė prekyba deimantiniais gręžimo, pjovimo bei šlifavimo įrankiais statybų sektoriui bei pramonei. 
Esame moderni kompanija, todėl lanksčiai reaguojame į rinkos pasikeitimus, daug dėmesio skiriame, kad siūlomi įrankiai būtų produktyviausi rinkoje, saugūs, draugiški aplinkai bei teiktų malonumą dirbant.
Kadangi turėjome ilgametę patirtį deimantinio gręžimo, pjovimo bei demontavimo darbuose Lietuvoje bei užsienyje: dalinamės savo sukauptu Know-How - konsultuojame prekybos partnerius, klientus, organizuojme apmokymus, bendradarbiaudami su gamintojais prisidedame prie naujų produktų kūrimo, testavimo bei tobulinimo.
Atstovaujami gamintojai ir prekių ženklai Baltijos šalyse:
Distar -vienas didžiausių Europos deimantinių pjovimo, šlifavimo diskų bei deimantinių grąžtų gamintojas, daugiau kaip 29 metus gamina iškirtinės kokybės produktus už priimtiną kainą.
Wandeli- įnovatyvus elektrinių plytelių pjovimo stalų gamintojas, kurio tikslas yra gaminti lengviausius ir geriausiai 45 laipsniu kampu pjaunančius plytelių stalus.
Shibuya - išskirtinės kokybės Sendiir patvarumo deimantinio skylių gręžimo variklių gamintojas, Japonija.
AGP - deimantinio gręžimo, šlifavimo, pjovimo įrangos gamintojas.
BIHUI - premium klasės įrankiai plytelių klojimui.
SVP noVa - plytelių išlyginimo sistema
Sendi - profesionalūs įrankiai plytelių klojimui
MAKITA- kokybiški elektriniai įrankiai ir priedai

        Siūlome tik patikrintus praktikoje gamintojus bei produktus, kuriais pasitikime ir tikime.

       Stengiamės, kad savo klientų ir prekybos partnerių būtume vertinami kaip geriausi savo srities žinovai bei puikūs konsultantai, kurių siūlomi sprendimai bei produktai prisidėtų prie atliekamų darbų greičio, mažintų darbo kaštus, būtų saugūs bei teiktų malonumą dirbant.


DARBUOTOJAI

Mūsų draugiški ir patyrę darbuotojai visada maloniai Jums padės. 
 
 
 
Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis