Jūsų deimantinis partneris!
 
 įrankiai                                   gręžimui-pjovimui-šlifavimui

MŪSŲ PRODUKTAI

Mūsų atstovaujami prekės ženklai Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje:

Distar gamykla Ukrainoje, kuri daugiau kaip 25 metus gamina ir tobulina deimantinius gręžimo bei pjovimo įrankius, eksportuoja produkciją po visą pasaulį ir yra viena stambiausių gamintojų Europoje. Gama apima nuo vidutinės kainos ir kokybės produktų 3D  iki super premium kategorijos 7D gaminių. 

ADTnS (Advanced Diamond Technologies and Service) - ypač aukštos kokybės betono pjovimo diskai ir deimantinės karūnos profesionalams.

Baumesser prekės ženklo produktai tinkami nedidelės apimties ir paprastesniems darbams. Ypač prekybos tinklams tinkanti produkcija dėl mažesnės kainos ir ženkliai geresnės kokybės nei panašių kainų lygio analogiškų prekių. 

SHIBUYA deimantinio gręžimo varikliai. Garsėja gaminamų produktų kokybe ir patvarumu.  Made in JAPAN

AGP deimantinio gręžimo bei pjovimo įrankiai. Inovatyvūs bei patrauklaus dizaino įrankiai. Vienas didžiausių deimantinių gręžtuvų gamintojų pasaulyje, kuris savo produktus tiekia daugumai žinomiausių europinių bei JAV deimantinių įrankių gamintojų kaip Private label produkcijq. Juos galime sutikti nudažytais kitomis spalvomis ir kitais garsiausių firmų pavadinimais.

Prekes gauname tiesiai iš gamintojo, todėl galime pasiūlyti geresnę kainą ir greitesnį aptarnavimą.

Wandeli elektrinės plytelių pjovimo staklės. Bene vienintelės didelio formato plytelių pjovimo staklės, kurias vienas asmuo gali transportuoti ir nusinešti į objektą, nes yra lengvos ir nedidelių gabaritų. Dėl aukštų sūkių variklio ir mažo skersmens pjovimo diskų gali idealiai pjauti plyteles 45 laipsnių kampu, vienu metu pjauti ir šlifuoti kraštinę, frezuoti 'anti slip' griovelius. Meistrai kurie jas turi sako, o mes pritariame, kad jos geriausios plytelių pjovimo staklės ir senai pralenkusios visus garsiausius gamintojus tiek unikaliais spendimais, tiek medžiagų kokybe, tiek ir kaina. Kinija

MECHANIC pagalbiniai priedai pjovimui, gręžimui bei šlifavimui už prieinamą kainą. Įvairūs dulkių nusiurbimo priedai kampiniams šlifuokliams, plytelių pjaustyklėms, vandens nusiurbimo žiedai gręžimo mašinoms ir pan. Ukraina

BIHUI  įrankiai plytelių klojimui. Tai stambiausias įrankių plytelėms gamintojas Kinijoje, kurio produkcija gerai žinoma ir vertinama profesionalų visame pasaulyje. Kodėl BIHUI toks populiarus?  Įrankius gamina tose pačiose gamyklose kaip ir dauguma žinomų italų ir ispanų prekės ženklų, todėl kokybė yra labai aukšta, o kaina mažesnė, nei analogų rinkoje. Lietuvoje ir Latvijoje mėgstamas meistrų profesionalų dėl aukštos įrankių kokybės, prieinamos kainos ir unikalių technologinių sprendimų, ypač dirbant su didelio formato plytelėmis.

Protiler  aukštos kokybės priedai plytelių klojimui: užsukamos lyginimo sistemos plytelėms, lyginimo sistemos granito plokštėms, kryžiukai plytelėms ir pan. 

CARAT  Belgijos gamintojas, kurio prekinis ženklas gerai žinomas vakarų Europoje ir asocijuojasi su aukšta siūlomų produktų kokybe. Kokybiški, lengvi ir kompaktiški pjovimo stalai labai populiarūs tarp nuomos kompanijų ir specializuotų, pjovimo darbus atliekančių įmonių bei meistrų. Plati gama apima pjovimo stakles plytelėms, granito gaminiams, trinkelėms, mūro gaminiams, klinkeriui ir kitom statybinėms medžiagoms pjauti.

MANDREX Olandija. Gamintojas žinomas kaip išskirtinės kokybės bimetalinių ir kietmetalio karūnų  gamintojas. Oriantuojasi į sprendimus ir produktus, kurie gręžimo / pjovimo darbus leistų atlikti greičiau ir kokybiškiau. Daug dėmesio skiria inovacijoms 
 
 
 
Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis